Usługi / Przegląd konserwacyjny

Usługi / Przegląd konserwacyjny

Okresowe przeglądy konserwacyjne znacząco wpływają na bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość stolarki otworowej, czyli bram, drzwi czy okien, a także automatyki, szlabanów czy systemów parkingowych.

Dzięki oferowanej przez naszą firmę przeglądom technicznym, unikniecie Państwo nieprzewidzianych awarii lub wypadków związanych z użytkowaniem produktów - często zasilanych energią elektryczną lub posiadających skomplikowaną konstrukcje (np: przesuwna brama garażowa).

Konserwacja bram przesuwnych, segmentowych i innych - podobnie jak w przypadku samochodu, polega: na przeprowadzeniu w określonych odstępach czasu (dla klienta indywidualnego minimum raz w roku) ścieżki diagnostycznej, dokonaniu regulacji oraz czyszczenia i smarowania elementów. Czasami w trakcie przeglądu należy dokonać wymiany zużytych bądź uszkodzonych elementów.

Zakres prac związanych z przeglądem określa producent lub dystrybutor urządzenia. Dodatkowo na bazie naszych kilkunastoletnich doświadczeń, przeprowadzamy szereg dodatkowych działań. Na życzenie klienta wykonujemy usługi dodatkowe (mycie, malowanie, montaż elementów dodatkowych). Dzięki temu ryzyko awarii między planowanymi przeglądami jest znacznie mniejsze.

Usługa okresowego przeglądu konserwacyjnego skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. W przypadku tych ostatnich, częstotliwość przeglądów uzależniona jest od intensywności pracy danego urządzenia. W niektórych przypadkach (np zbiorcze garaże podziemne, szlabany do intensywnej pracy, stanowiska przeładunkowe w zakładach pracy) przeglądy okresowe powinny być wykonywane częściej - nawet co 3 miesiące.

Obecnie przeglądy konserwacyjne bram przesuwnych, rolowanych i innych bywają niezbędnym warunkiem dla zachowania wydłużonej gwarancji na dany produkt. Gwarancja uzupełniona o przeglądy może wydłużyć się nawet do 5 lat.

Wbrew pozorom, koszt przeglądów modernizacyjnych jest niewygórowany. Dzięki wcześniejszemu planowaniu terminów przeglądów często nie zawiera np. kosztów dojazdu, dopłat za wizytę w niestandardowych porach, etc. Natomiast odpowiednie działania w ramach przeglądu konserwacyjnego, pozwalają zawczasu wymienić lub naprawić/usprawnić elementy mogące w razie awarii spowodować duże straty finansowe, a także wyłączyć z użytkowania naszą bramę lub napęd nawet na 8 tygodni.

Na przeprowadzone prace związana z przeglądami konserwacyjnymi bram przesuwnych udzielamy gwarancji. Dzięki temu nasi klienci mają pewność jakości oferowanych przez nasz usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług opartych na dziesięcioletnim doświadczeniu w montażu i serwisie bram przesuwnych, garażowych, przemysłowych, okien, drzwi, elementów automatyki i szlabanów.

 

 

Wróć na stronę główną