Okna

Okna

Oferujemy wysokiej klasy okna o najwyższych parametrach termoizolacyjnych, dla niezawodnej efektywności energetycznej budynku. Wysoka szczelność nie tylko chroni przed nadmierną utratą ciepła, ale dodatkowo stanowi barierę przed hałasem i dźwiękami dochodzącymi z zewnątrz. Zaczepy antywyważeniowe utrudniają otwarcie okna od zewnątrz, stanowiąc dodatkową ochronę przed włamaniem. Efektowne ramy w różnych wariantach kolorystycznych dla różnych typów wnętrz. Okna drewniane posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Drewno nie nagrzewa się, więc profile nie zmieniają swych wymiarów pod wpływem temperatury. Wymagają okresowego odnawiania. Plastikowe, z uwagi na korzystną cenę, cieszą się największą popularnością. Nie wymagają konserwacji, są odporne na korozję i pleśń, a różnorodne okleiny sprawiają, że okna PCV dają szerokie możliwości aranżacyjne. Profile aluminiowe z kolei doskonale nadają się do stolarki o dużych gabarytach (biurowce, obiekty handlowe, usługowe, przemysłowe). Zamówienia realizujemy na terenie Giżycka i całego regionu warmińsko-mazurskiego.

okna PCV

Okna PCV

Szeroki wybór profili okien PCV o najwyższych parametrach termoizolacyjnych. Polecamy serię z innowacyjnym systemem wzmocnienia termicznego z aerożelu i pianki poliuretanowej. Różnorodna kolorystyka oklein imitujących drewno pozwala znaleźć efektowne rozwiązania dla każdego mieszkania i domu.

Okna Aluminiowe

Okna Aluminiowe

System dedykowany wielkogabarytowej stolarce okiennej. Rozwiązania doskonałe dla biurowców, obiektów handlowych, budynków użyteczności publicznej bądź konstrukcji ogrodów zimowych. Niezawodna trwałość i doskonałe parametry termoizolacyjne. Okna dostępne na zamówienie indywidualne.

Okna drewniane

Okna Drewniane

Klasyczne, trwałe i przyjazne w użytkowaniu okna drewniane nadają domowi niepowtarzalnego charakteru. Profile drewniane nie nagrzewają się pod wpływem słońca, więc nie zmieniają swych wymiarów. Dla niezawodnego użytkowania wymagają okresowej konserwacji. Zaleca się odnawianie co najmniej raz na pięć lat.

 

OKNA

Wróć na stronę główną