Drzwi

Drzwi

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości drzwi zewnętrznych, wewnętrznych i technicznych od czołowych producentów: CAL, Porta, Pol-Skone i innych. Produkty dostarczamy do odbiorców na terenie Giżycka, Olsztyna i całego regionu warmińsko-mazurskiego. Rozbudowana oferta pozwoli naszym Klientom znaleźć rozwiązania na miarę wszelkich oczekiwań. Wszystkie drzwi dostępne w naszym asortymencie spełniają najwyższe kryteria jakościowe. Polecamy skrzydła zewnętrzne z systemami antywłamaniowymi, wysokiej klasy drzwi wejściowe do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, jak również skrzydła pokojowe i obiektowe. Rekomendowane modele łączą doskonałą jakość wykonania z nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu będą stanowić wizytówkę domu, mieszkania lub obiektu firmowego przez wiele lat. Więcej informacji znajdziecie Państwo w katalogach produktowych do pobrania.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi Zewnętrzne

Przedstawiamy szeroki wybór drzwi zewnętrznych o zróżnicowanych stopniach zabezpieczeń antywłamaniowych. Podwyższone parametry termoizolacyjne, doskonała jakość naturalnego drewna i ponadczasowe wzornictwo to znaki rozpoznawcze polskiej marki stolarki otworowej CAL istniejącej na rynku już od 1985 roku.

Drzwi Wewnętrzne

Efektowne drzwi wewnętrzne są ważnym akcentem w wystroju każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo skrzydła wykonane z wytrzymałych materiałów. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i aprobaty techniczne. Reprezentują nowoczesne wzornictwo, ale nie brakuje tu również modeli dla zwolenników klasycznych rozwiązań.

Drzwi Obiektowe

Funkcjonalne i odporne na wiele czynników drzwi obiektowe pozwolą wyposażyć pomieszczenia o różnym przeznaczeniu, z zachowaniem jednolitego wyglądu wnętrz biurowych, przemysłowych, technicznych. Polecamy skrzydła wykonane m.in. ze stali i aluminium, dostępne w wersji przeciwpożarowej, dymoszczelnej, dźwiękoszczelnej.

 

DRZWI

Wróć na stronę główną