Bramy / Bramy garażowe

Bramy / Bramy garażowe

W ofercie naszej firmy z Giżycka wiele miejsca zajmują niezwykle solidne bramy garażowe w kilku wariantach (w tym między innymi segmentowe czy rolowane). Wyróżniają się one wykonaniem ze stali nierdzewnej, zapewniającej wysoką odporność na uszkodzenia, próby włamania, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne.

 bramy segmentowe garażowe

Bramy Segmentowe

W miejscach, gdzie szczególnie istotne jest miejsce przed wjazdem do garażu, polecamy szczególnie bramy segmentowe. Proponujemy naszym klientom bogaty wybór wzorów, wykorzystujących stalowe panele o różnych rozmiarach. Całe konstrukcje posiadają również innowacyjne systemy zabezpieczeń, zapobiegające kradzieżom.

bramy uchylne garażowe

Bramy Uchylne

Jednym z najbardziej tradycyjnych rozwiązań w tej kategorii są nasze wytrzymałe bramy uchylne. Wyróżniają się przede wszystkim prostotą budowy, jak również szerokimi możliwościami konfiguracji (np. wmontowania drzwi). Konstrukcje te są także niezwykle ekonomiczne, dzięki czemu chętnie używa się ich w przypadku budynków wolnostojących.

Bramy Rolowane

Tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania modeli uchylnych ani segmentowych, poleca się bramy rolowane. Nie zabierają one praktycznie żadnego miejsca w pomieszczeniach, jak i przed nim. Prowadnice oraz same segmenty konstrukcji znajdują się w estetycznej kasecie, zbudowanej ze stali nierdzewnej.

 

BRAMY GARAŻOWE

Wróć na stronę główną